Hikoki aku bušilica DS18DE-WFZ 18V 5.0Ah HITBOX
SKU: 14779 Kategorija: Aku bušilice Brand: Hikoki
PROIZVOĐAČ: Hikoki
MODEL: DS18DE
NAPON: 18V
PRIHVAT ALATA: 1,5 – 13 mm brzostezna glava
STANDARDNI VIJAK: 6 mm
VIJAK ZA DRVO MAKS.: 10 x 100mm
MAKS. KAPACITET METAL: 13 mm
MAKS. KAPACITET DRVO: 52mm
BROJ OBRTAJA U PRAZ. HODU: 0 – 2000/min (2. brzina);
0 – 550/min (1. brzina)
MAKS. OBRTNI MOMENT: 70 Nm (tvrdo);
40Nm (meko)
UKUPNA DUŽINA: 155mm
TEŽINA: 1,7 kg
OBIM ISPORUKE: 2 baterije, punjač, štitnik baterije, HITBOX
Sve iskazane cijene su u konvertibilnim markama (KM) sa uračunatim PDV-om.Opcije plaćanja:
  • gotovinom pri isporuci;
  • virman (žiralno);
  • karticama jednokratno;
Povezani proizvodi
    Kumatsugen KDC110 aku udarna bušilica, punjač + baterije 2 x 2Ah 20V 50Nm, BL motor