Hikoki aku bušilica DS18DE-WFZ 18V 5.0Ah HITBOX
SKU: 14779 Kategorija: Aku bušilice Brand: Hikoki
PROIZVOĐAČ: Hikoki
MODEL: DS18DE
NAPON: 18V
PRIHVAT ALATA: 1,5 – 13 mm brzostezna glava
STANDARDNI VIJAK: 6 mm
VIJAK ZA DRVO MAKS.: 10 x 100mm
MAKS. KAPACITET METAL: 13 mm
MAKS. KAPACITET DRVO: 52mm
BROJ OBRTAJA U PRAZ. HODU: 0 – 2000/min (2. brzina);
0 – 550/min (1. brzina)
MAKS. OBRTNI MOMENT: 70 Nm (tvrdo);
40Nm (meko)
UKUPNA DUŽINA: 155mm
TEŽINA: 1,7 kg
OBIM ISPORUKE: 2 baterije, punjač, štitnik baterije, HITBOX
Sve iskazane cijene su u konvertibilnim markama (KM) sa uračunatim PDV-om.Opcije plaćanja:
  • gotovinom pri isporuci;
  • virman (žiralno);
  • karticama jednokratno;
Povezani proizvodi
  • Hikoki DV18DD A 5Ah
    Hikoki DV18DD B
    Hikoki aku bušilica DV18DD-WPZ 18V 5Ah hitbox
    679,00 KM
  • Hikoki aku bušilica-zavrtač DS18DDQ-WRZ 2.0Ah
  • Hikoki DS12DA A
    Hikoki DS12DA B
    Hikoki aku bušilica DS12DA 12V 2,5Ah