Hikoki aku udarni zavrtač WR36DE-WRZ 1/2" 36V/5Ah  hitbox
SKU: 15784 Kategorija: Aku odvijači/zavrtači Brand: Hikoki
PROIZVOĐAČ: Hikoki
KAPACITET: M10 – M24 (obični vijak);
M10 – M20 (vijak visoke čvrstoće)
PRIHVAT ALATA: 12,7 mm kvadratni
MAKS. OBRTNI MOMENT: 1050 Nm
BR. OKR. U PRAZ. HODU: 0 – 2400/min (4. brzina);
0 – 2100/min (3. brzina);
0 – 1800/min (2. brzina);
0 – 1500/min (1. brzina)
BROJ UDARACA: 0 – 3400/min (4. brzina);
0 – 3000/min (3. brzina);
0 – 2600/min (2. brzina);
0 – 2200/min (1. brzina)
UKUPNA DUŽINA: 169 mm
TEŽINA: 1,9 kg
OBIM ISPORUKE: Hitbox, Punjač, 2x Baterija 36V/5Ah