Hikoki WH18DBDL2 A
Hikoki WH18DBDL2 B
Hikoki zavrtač WH18DBDL2 SOLO
SKU: 5956 Kategorija: Aku odvijači/zavrtači Oznake: alat hikoki zavrtač Brand: Hikoki
PROIZVOĐAČ: Hikoki
STANDARDAN VIJAK: 5 – 18 mm
VIJAK VISOKE ČVRSTOĆE: 5 – 14 mm
IND. VIJAK: 4 – 10 mm
SAMONAREZNI VIJAK: 3,5 – 6 mm
PRIHVAT ALATA: 6,35 mm šestougaoni
MAKS. OBR. MOMENT: 207Nm
BROJ OKR. U PRAZ. HODU: 0 – 2900/min (power način rada);
0 – 2900/min (normalan način rada);
0 – 900/min (soft način rada);
0 – 2900/min (zavrtanje samonareznog vijka)
BROJ UDARACA: 0 – 4000/min (power način rada);
0 – 4000/min (normalan način rada);
0 – 1900/min (soft način rada);
0 – 2100/min (zavrtanje samonareznog vijka)
UKUPNA DUŽINA: 127 mm