Hikoki aku cirkular potopni C3606DPA-W2Z 36V  SOLO HITBOX
SKU: 16127 Kategorija: Aku ručni cirkulari Brand: Hikoki
PROIZVOĐAČ: Hikoki
MODEL: C3606DPA
NAPON: 36 V
DIJAMETAR: 165 mm (prečnik)
MAKS. DUBINA REZANJA: 66 mm (pod uglom od 0 stepeni);
43 mm (pod uglom od 45 stepeni)
BR. OKR. BEZ OPT.: 2.500 – 5.200/min
KAPACITET ZAKOŠENOSTI: -1° do 46°
DIMENZIJE: 391 x 206 x 269 mm