Hikoki aku bušilica odvijač DV18DBL2-W2Z solo hitbox
SKU: 15787 Kategorija: Aku bušilice Brand: Hikoki
PROIZVOĐAČ: Hikoki
MODEL: DV18DBL2
NAPON: 18 V
PRIHVAT ALATA: 1,5 – 13 mm brzostezna glava
STANDARDNI VIJAK: 6 mm
VIJAK ZA DRVO MAKS.: 10 x 90 mm
MAKS. KAPACITET METAL: 13 mm
MAKS. KAPACITET CIGLA: 16 mm
MAKS. KAPACITET DRVO: 76 mm
BROJ OKR. U PRAZ. HODU: 0 – 2100/min (2. brzina);
0 – 500/min (1. brzina)
BROJ UDARACA: 0 – 31.500/min
MAKS. OBRTNI MOMENT: 136 Nm (tvrdo);
62 Nm (meko)
UKUPNA DUŽINA: 204 mm
TEŽINA: 3,3 kg
OBIM ISPORUKE: Hitbox
Dostava se vrši brzom poštom u roku od 24/48h od narudžbe, sem vikenda.
Sve iskazane cijene su u konvertibilnim markama (KM) sa uračunatim PDV-om.Opcije plaćanja:
  • gotovinom pri isporuci;
  • virman (žiralno);
  • karticama jednokratno;
Povezani proizvodi
  • Hikoki aku bušilica DS36DA SOLO 138Nm