Hikoki brzi punjač  UC18YSL3-WOZ 14,4-18-36v
215,79 KM
Hikoki Product Brand Image
Proizvođač: Hikoki
Garancija: 1 godina
Rok isporuke: 24-48h
Način plaćanja: gotovinom pri isporuci, virman (žiralno), karticama jednokratno
SKU: 15780 Kategorija: Baterije i punjači za alate Brand: Hikoki
PROIZVOĐAČ: Hikoki
NAPON: 14,4 – 18 – 36V
VRSTA BATERIJE: Klizne Li-ion
HLAĐENJE: Da
  • Zaštita od preopterećenja.
  • Indikatorska lampica faze punjenja.
  • Idealan za 14,4 i 18V baterije.
Sve iskazane cijene su u konvertibilnim markama (KM) sa uračunatim PDV-om.Opcije plaćanja:
  • gotovinom pri isporuci;
  • virman (žiralno);
  • karticama jednokratno;
Povezani proizvodi
    529,00 KM
  • Hikoki set UC18YSL3 sa 2 BSL36A18 baterije 18V 36V 5Ah i brzim punjačem
    Hikoki UC18YSL3 brzi punjač za 18V i 36V Li-ion baterije Multi Volt
    Hikoki set UC18YSL3 2 x BSL36A18 18/36V 5Ah baterije + brzi punjač
  • Kumatsugen KDC966 set punjač i baterije 2 x 6Ah 20V starter kit sa prikazom karakteristika
    Kumatsugen KDC966 set punjač + baterije 2 x 6Ah 20V, starter kit