Hikoki brzi punjač  UC18YSL3-WOZ 14,4-18-36v
215,79 KM
Hikoki Product Brand Image
Proizvođač: Hikoki
Garancija: 1 godina
Rok isporuke: 24-48h
Način plaćanja: gotovinom pri isporuci, virman (žiralno), karticama jednokratno
SKU: 15780 Kategorija: Baterije i punjači za alate Brand: Hikoki
PROIZVOĐAČ: Hikoki
NAPON: 14,4 – 18 – 36V
VRSTA BATERIJE: Klizne Li-ion
HLAĐENJE: Da
  • Zaštita od preopterećenja.
  • Indikatorska lampica faze punjenja.
  • Idealan za 14,4 i 18V baterije.
Sve iskazane cijene su u konvertibilnim markama (KM) sa uračunatim PDV-om.Opcije plaćanja:
  • gotovinom pri isporuci;
  • virman (žiralno);
  • karticama jednokratno;
Povezani proizvodi
  • Hikoki baterija 18V/5Ah BSL1850 335790
    148,32 KM
  • Kumatsugen KDC944 set punjač i baterije 2 x 4Ah 20V starter kit sa prikazom karakteristika
    Kumatsugen KDC944 set punjač + baterije 2 x 4Ah 20V, starter kit