Hikoki AC18DA-W5Z aku pištolj za silikon 600ml
Hikoki aku pištolj za silikon AC18DA-W5Z basic 600ml - Image 2
Hikoki AC18DA-W5Z baterijski pištolj za silikon 600ml bočni prikaz
detalj Hikoki AC18DA-W5Z pištolja za silikon – podešavanje brzine i okidač
Akumulatorski pištolj za silikon Hikoki AC18DA u radu pri nanošenju silikona na fasadi
Hikoki aku pištolj za silikon AC18DA-W5Z basic 600ml
PROIZVOĐAČ: Hikoki
MODEL: AC18DA
NAPON: 18 V
BRZINA DOZIRANJA: 0 – 14 mm/s
MAKSIMALNA SILA DOZIRANJA: 3,000N
DIMENZIJE: 482 x 82 x 280 mm
TEŽINA: 1,9 kg
OBIM ISPORUKE: Set držača od 600 ml, zaštitne naočale, kuka, poklopac baterije
Sve iskazane cijene su u konvertibilnim markama (KM) sa uračunatim PDV-om.Opcije plaćanja:
  • gotovinom pri isporuci;
  • virman (žiralno);
  • karticama jednokratno;
Povezani proizvodi
  • Hikoki aku brusilica G18DSL2 W5Z KARTON SOLO
    239,00 KM
  • Hikoki NR1890DBCL A
    Hikoki aku pištolj za eksere NR1890DBCL 18V 5Ah
  • Hikoki C7ST A
    Hikoki C7ST B
    Hikoki ručni cirkular C7ST 1710W